Sklep internetowy z produktami MULLIGAN™ /webshop

Sklep internetowy www.mulliganproducts.eu sprzedaje oryginalne pasy mobilizacyjne MULLIGAN™, „pasy” szyjne i lędźwiowe, a także książki Briana Mulligana (w języku angielskim), w tym nową 7. edycję: Manual Therapy (Terapia manualna), NAGS, SNAGS, MWMS itp.

Nowa wersja jego książki Briana zawiera szereg technik, które nie zostały jeszcze opisane w poprzednich wydaniach. Brian jest tym, kim jest, więc książka została ponownie napisana i wydana w charakterystycznym stylu. Ale to sprawia, że książka, ze względu na samego autora, jest wyjątkowa! Nikt inny nie mógł napisać tej książki w ten sposób.

Po zapisaniu się na kurs w Polsce otrzymasz polskie tłumaczenie książki Briana Mulligana.

Paski lędźwiowe i szyjne są paskami, które są bardzo przydatne w ćwiczeniach domowych. Są bardziej praktyczne niż ręcznik. Słyszymy o gabinetach fizjoterapeutycznych, które dają pacjentom pasy do ćwiczeń w domu, a tym samym pomagają kontrolować ich dolegliwości.

Pasy do mobilizacji są sprzedawane na sztuki, inne produkty dostępne są w  „pakietach”. Więcej informacji można znaleźć w dalszej części tej witryny pod produktami.