MULLIGAN™ Concept Teachers Association

M.C.T.A

Stowarzyszenie nauczycieli MULLIGAN™ Concept (MCTA) istnieje od 1995 roku. Organizacja została utworzona w celu wspierania Briana Mulligana w rozpowszechnianiu jego koncepcji oraz zapewnianiu jednolitości i jakości kursów. W 1995 r. Grupa liczyła tylko 9 nauczycieli/członków. Organizacja ma obecnie ponad 56 członków na całym świecie, a koncepcja jest nauczana w ponad 20 językach na wszystkich kontynentach.

Członkowie spotykają się regularnie na spotkaniach regionalnych i globalnych. Podczas tych spotkań omawiane są zmiany związane z koncepcją i doskonalone umiejętności praktyczne, dzięki czemu Mulligan Concept spełnia te same standardy na całym świecie.

Część opłaty rejestracyjnej każdego kursanta wpływa do funduszu badawczego. Ten fundusz stymuluje badania naukowe związane z MULLIGAN™ Concept. Więcej informacji znajduje się w dziale Badania.

Podczas spotkania MCTA w Kapsztadzie w Południowej Afryce nakręcono dokument „To jest koncepcja MULLIGAN ™ – 2019”. Film ten zapewnia wgląd w tę międzynarodową organizację, a można go obejrzeć za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz kanałów mediów społecznościowych,.

Obecnym przewodniczącym MCTA jest Jillian McDowell z Nowej Zelandii.